اخبار مهم

امروز
  • نكات مهم
  • سايت فيلترشكن اختصاصي
  • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۳۰ فروردین، ۱۳۹۰

کانکتشن رایگان VPN با 26 سرور پرسرعت

بچه ها ، یک کانکتشن رایگان  VPN  با 26 سرور پرسرعت برای شما به رایگان ارسال کرده ام ، اما هدف از ارسال این کانکتشن به این علت بود ، با توجه به معرفی سایتهایی که اکانت رایگان وی پی ان عرضه می کنند ، دیگر فکر نمی کنم کسی پشت فیلترینگ بماند ، اما برخی از دوستان با ارسال ایمیلهای متعدد ، مشکل این را داشتند که در ابتدا کار برای دریافت اکانت پشت فیلتر هستند من هم تصمیم گرفتم این کانکتشن را برای شما عزیزان به رایگان ارسال کنم البته ES در پستهای فیلترشکن یک کانکتشن دیگر وی پی ان رایگان که به مدت 7 دقیقه می باشد ،(یعنی هر 7 دقیقه یکبار دیسکانکت می شود ) ارسال کرده است . وشما می توانید با آن کانکتشن براحتی اکانت روزانه خود را دریافت کنید . اما .... برای دانلود رایگان کانکتشن VPN و ادامه توضیحات به ادامه مطلب لطفا...


باز این کانکتشن را هم برای شما رایگان ارسال کردم که دیگر قصه وارد شدن به سه سایتی که برای دریافت اکانت رایگان می باشد ، نداشته باشید . فقط باز اعلام می کنم این کانکتشن هر 2 دقیقه دیسکانکت می شود ، و هدف از ارسال این کانکتشن فقط ورود به یکی از این سه سایت ، برای دریافت اکانت رایگان می باشد ، البته اگر به برچسب دانلود رایگان فیلتر شکن مراجعه کنید یک کانکتشن دیگرهم می توانید رایگان دانلود کنید که زمان دیسکانکت شدن آن 7 دقیقه می باشد.و به بچه هایی که از فرم خبرنامه برای دریافت سایتهای فیلترشکن در ایمیل خبر می گرفتند هم عرض کنم این فرم به  صفحه معرفی سایتهای فیلترشکن انتقال پیدا کرده است و از این پس سایتهای فیلترشکن فقط به ایمیل افرادی که در خبرنامه آدرس ایمیل خود را وارد کرده اند ، ارسال می شود . علت این کار هم باز می گویم فقط برای جلوگیری از فیلترشدن سایتها می باشد . این کانکشن هم رایگان دانلود کن :
 لینک اصلاح شد»»

USER NAME=demo
PASSWORD=demo


 

ارسال این صفحه به دوست خود
Their Name:
Their Email:
Your Name:
Your Email:

134 نظرات:

عضویت رایگان در خبرنامه

جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email: