اخبار مهم

امروز
  • نكات مهم
  • سايت فيلترشكن اختصاصي
  • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۲۳ تیر، ۱۳۹۰

ارسال sms رایگان بدون نیاز به شماره دراینترنت

ارسال sms رایگان بدون نیاز به شماره دراینترنت
سلام ، امشب یک خبر خیلی خوب برای همه شما دارم ، سایتی فارسی زبان پیدا کردم که خدمات رایگان ارسال پیام کوتاه در اینترنت ارائه می دهد . اما این سایت با دیگر سایتها یک مقداری فرق دارد زیرا ویژه گی های زیر را دارد:
  1. ارسال sms بدون افتادن شماره موبایل شما به صورت ناشناس با کدی مانند 98100+
  2. ارسال sms به صورت گروهی 
  3. ایجاد دفترچه تلفن اختصاصی 
  4. مدیریت در پیام های ارسالی و دریافتی !
  5. ارسال sms  به شماره موبایل های خارج ازکشور
و خدمات ویژه و جالبی که تا خودتان نبینید باورتان نمی شود. اما یک سایت دیگری که مانند ویژه گی های بالا را دارد اما یک مقدار بیشتر ، این سایت علاوه بر ویژه گی های بالا یک ویژه گی دیگری دارد که شما می توانید پیام کوتاه خود را به صورت نامحدود ارسال کنید . 
جهت مشاهده ادامه توضیحات به ادامه مطلب ....
اما فارسی زبان نیست ،علاوه بر آشنایی با این دوسایت  ، چهار سایت دیگر جهت ارسال پیام کوتاه در اینترنت را به شما معرفی می کنم .
سایت اول همانطور که ابتدا معرفی کردم ، سایتی است که زبان آن فارسی می باشد در نتیجه کار و ثبت نام با آن هم آسان است ، توجه داشته باشید هنگام ثبت نام از شما شماره موبایل می خواهد زیرا شماره رمز را به شماره موبایلی که شما در هنگام ثبت نام وارد می کنید ، ارسال می کند . اما درهنگام ارسال پیام با شماره  100007985 98+  پیام به شخص مورد نظر شما ارسال می شود و شماره موبایل شما به هیچ عنوان مشاهده نمی شود . من همه این سایتهاییی که امشب برای شما معرفی می کنم تک و تک تست کردم ، من تاحالا نشده است که مطلبی بدون تست خودم برای شما ارسال کنم ، پس خیالتان بابت فعال بودن سرویسها جمع باشد.
برای ورود به این سایت اینجا کلیک کنید.


اما سایت بعدی هم مانند سایت بالا به صورت ناشناس پیام شما ارسال می شود ، اما تفاوت بزرگی که دارد این است که تعداد ارسال پیام کوتاه ، نا محدود است . اما زبان سایت فارسی نیست ولی یک مقدار حواستان را جمع کنید ثبت نام و ارسال پیام خیلی راحت است ، و همچنین ویژه گی دیگری که این سایت دارد این است که سرویسهای دیگری مانند چت روم و ... می توانید به صورت اختصاصی برای خودتان بسازید . اگر باز کسی نتوانست با این سایت پیام ارسال کند در نظرات اعلام کند تا روش ارسال پیام از این سرور را توضیح بدهم ، هرچند که سایت مورد نظر از سرویس مترجم گوگل مجهز است که با  زبان شیرین فارسی هم سازگاری دارد.
برای ورود به این سایت اینجا کلیک کنید .این سایت هم فارسی زبان است که می توانید پیام کوتاه حتی فارسی ، رایگان ارسال کنید ، توجه داشته باشید از دو سرویس رایگان آن استفاده کنید.
برای ورود به سایت اینجا کلیک کنید .

 این سایت هم خارجی است اما با زبان فارسی سازگاری دارد ، در نتیجه ثبت نام و استفاده از خدمات کار مشکلی به نظر نمی رسد.
برای ورود به این سایت اینجا کلیک کنید.

این سایت هم خارجی است . جهت ارسال پیام کوتاه در اینترنت ، توجه داشته باشید تمامی سایتهایی که در این پست معرفی می کنم با مخابرات ایران قرارداد دارند ، منظور این است که با خطهای ایران سازگار هستند.
برای ورود به این سایت اینجا کلیک کنید.

این سایت هم فارسی زبان است در هنگام ثبت نام در این سایت از ایمیل خود در سرور یاهو جهت استفاده از خدمات رایگان این سرور استفاده کنید.
برای ورود به این سایت اینجا کلیک کنید.
 
همچنین برای مشاهده سرویس دهندهای دیگر ارسال sms می توانید وارد این صفحه بشوید.

موفق وسربلند باشید »»ESSYSTEMAdd to Google                                                        
         Share                                                                                                         

از وبلاگ خودتان با کلیک بر روی لوگوی زیر حمایت کنید : 

Top Blog
دانلود    رمز: es (با حروف کوچک تایپ کنید) 1,780 KB  Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

87 نظرات:

عضویت رایگان در خبرنامه

جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email: