اخبار مهم

امروز
  • نكات مهم
  • سايت فيلترشكن اختصاصي
  • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۱۳ آبان، ۱۳۹۰

Send an email with a fake email address

ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی
Send an email with a fake email address
سلام ، امروز یکی از پست های ویژه را ارسال کردم ، این پست واقعا ویژه است ، شاید خیلی از شما ها به دنبال نرم افزاری بودید که بتوانید ایمیلی با یک آدرس جعلی ارسال کنید ، و همچنین اگر هم  نرم افزار رایگانی جهت ارسال ایمیل جعلی هم دشتیم، در فکر این بودیم چگونه بتوانیم تنظیمات نرم افزار را تغیر دهیم تا از داخل ویندوز بتوانیم ایمیل ارسال کنیم ، اما من امروز  یک خدمات جدیدی به وبلاگ اضافه کردم ، از امروز شما می توانید در این وبلاگ ایمیل جعلی ارسال کنید ، بله تعجب نکنید ایمیلی حتی با ادرس ایمیل های دوستان و آشنایان بدون داشتن یوزرنیم و پسورد ،!!!!! از ویژه گی های جالب این سرویس این است حتی آیپی شما هم با ایپی جعلی در سرور ایمیل شخص گیرنده ظاهر می شود یعنی حتی شخص گیرنده ایمیل بخواهد ، ایپی شما را پیدا شناسایی کند  با شماره آیپی جعلی روبه رو می شود.
صددرصد تضمینی و صددرصد رایگان این سرویس آماده خدمات رسانی به شما هموطنان خوبم می باشد .
به ادامه مطلب مراجعه کنید.
قبل از اینکه برروی لینک زیر کلیک کرده تا فرم ارسال ایمیل را مشاهده کنید عرض کنم اولا بنده این سرویس را برای هک ... ایجاد نکرده ام ، بلکه هدف از ایجاد این سرویس این بود که شما بتوانید در سایتهایی که با وارد کردن آدرس ایمیل به شما اکانت می دهند اما فقط هر ایمیل یکبار می توانید این اکانت دریافت کند به این فکر افتادم شما بتوانید از ایملهای فراوانی جهت دریافت اکانت وی پی ان استفاده کنید تا اینکه با این سرویس آشنا شده ام ، لطفا در استفاده از سرویس فوق برای انجام هرگونه فعالیت هایی مانند  هک و ارسال اسپمر استفاده نکنید ، البته بنده از قبل  این پیشبینی را کرده بودم که از سرویس فوق استفاده نادرستی شود به همین دلیل ، قبل از اینکه شما بخواهید ایمیل خود را ارسال کنید باید کد امنیتی را وارد کنید، این کد هربار در ارسال ایمیل تغیر می کند امیدوارم به من ثابت کنید و فقط جهت دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس فوق استفاده کنید .


با تشکر از بچه های پورتال ده

91 نظرات:

عضویت رایگان در خبرنامه

جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email: