اخبار مهم

امروز
  • نكات مهم
  • سايت فيلترشكن اختصاصي
  • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۲۴ آذر، ۱۳۸۹

دانلود رایگان فیلتر شکن

این هم دانلود یک  فیلتر شکن خوب که مثل vpn نیست ولی بهتر از این هست همش پشت در فیلتر بمانید،برای طرز استفاده از نرم افزار و دانلود نرم افزار به ادامه مطالب کلیک کنید:فقط یک توضیح کوچک بدهم وقتی نرم افزار را اجرا کردید به هیچ چیز دست نزید وهیچ مرور گر یا حتی یاهومسنجر هم باز نکنید تا خود نرم افزار یک صفحه مرور گر را باز کند که این کار هم اتوماتیک انجام می شود که صفحه page سرور این نرم افزار می باشد.ونیازی نیست در ان صفحه شما فعالیت کنید پس از باز شدن صفحه می توانید ان صفحه را ببندید.


Download Link:http://dc269.4shared.com/download/W9gbhJoR/U95.rar?tsid=20101216-174636-ef0f61a4

3 نظرات:

عضویت رایگان در خبرنامه

جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email: