اخبار مهم

امروز
  • نكات مهم
  • سايت فيلترشكن اختصاصي
  • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۰۶ بهمن، ۱۳۸۹

نمایش آیپی صفحات وب در مرورگر موزیلا

Share خوب این هم دانلود رایگان نرم افزار استثنائی نمایش ایپی صفحات وب در مرورگر موزیلا ،من این نرم افزار را نمی خواستم معرفی کنم ، زیرا خیلی ها از es به عنوان یک خرابکار در ذهنیت درست می کنند .اما بخاطر شیدا از بندر عباس بود .شیدا سه دفعه ایمیل زد برای پست این نرم افزار ،ولی جان کسی که دوست داری استفاده بد نکن ... با کمک این نرم افزار می توانید در مرورگر موزیلا امکاناتی فراهم کنید ، که هر صفحه ای که شما در موزیلا باز می کنید ایپی آن صفحه یا بهتر است بگویم آن سایت را به طور خودکار در پائین صفحه سمت راست نمایش داده می شود.به همین آسانی !!! دیگر نیاز نیست به whois کردن و خیلی از مسائلی که برای شناسایی یک سایت انجام می دهید.اگر بلد نیستی چگونه نرم افزار را به مرور گر خود اضافه کنی برو ادامه مطلب نرم افزار را رایگان دانلود کن و همچنین طریقه اضافه کردن به مرورگر موزیلا هم یاد بگیر.....
خوب ابتدا پس از دانلود رایگان این نرم افزار آن را از حالت zip خارج کنید ، سپس مرورگر خود را باز کنید. در ایتم toolz گزینه add- ons را کلیک کنید .یک صفحه مربع شکل کوچکی باز می شود .(خارج مرور گر یعنی یک صفحه جدید) روی آیتم extensions کلیک کنید.حالا نرم افزار را که از حالت zip  خارج کرده اید .روی آن  کلیک چپ موس خود را نگه دارید( منظور این هست که انگشت خود را از کلیک چپ موس برندارید) حالا نرم افزار را در همان حالت (منظور نگه داشن انگشت روی کلیک چپ هست) بکشید و روی صفحه extensions ببرید و انگشت خود را از کلیک جپ بردارید .(به طور کلی حرکت کشیدن ورها کردن را گفتم ) حالا در پنجره extensions یک گزینه جدیدی امده به نام show ip که باید شما روی install  کلیک کنید حالا اگر مرور گر خود را ببندید دوباره باز کنید(البته به طور خودکار این کار انجام می شود) در سمت چپ قسمت پائین با باز شدن هر صفحه یک شماره ip با رنگ قرمز نمایش داده می شود.

باورتان می شود زیاد دلخوش نبودم ،این نرم افزار را پست کردم اما امیدوارم عاقبت بدی نداشته باشد .


0 نظرات:

عضویت رایگان در خبرنامه

جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email: