اخبار مهم

امروز
  • نكات مهم
  • سايت فيلترشكن اختصاصي
  • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۱۲ بهمن، ۱۳۸۹

دانلو د رایگان نرم افزار wmpfirefoxplugin برای مرور گر FIREFOX

 ایمیل هایی که به من رسیده در این چند روز ،بیشتر مشکل اجرا کردن فایلهای صوتی وتصویری (آنلاین) در اینترنت بود ، به همین دلیل اگر می بینید زیاد در این 
مورد پست می کنم .چون خیلی ها این مشکل را دارند ،مخصوصا در ویندوز SEVEN ، این هم نرم افزار کم حجمی هست که با نصب آن در مرور گر FIREFOX  شما نرم افزار WINMDIAPLAYER اضافه می شود ، که برای اجرای فایلهایی با پسوند VMP. کاربرد دارد . برای اضافه کردن به مرورگر نیازی نیست کاری انجام دهید ، با نصب نرم افزار اتوماتیک مرورگر نرم افزار را اضافه می کند.برو ادامه مطلب رایگان دانلود کن:
 توجه داشته باشید که این نرم افزار برای اجرا تحت ویندوز نیست ،بلکه فقط در مرورگر FIREFOX  نصب می شود ،بنا براین بی خود دنبال آن نگرد ، زیرا پیداش نمی کنی!!!

0 نظرات:

عضویت رایگان در خبرنامه

جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email: