اخبار مهم

امروز
  • نكات مهم
  • سايت فيلترشكن اختصاصي
  • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۰۶ مهر، ۱۳۹۰

دانلود رایگان نرم افزار Parsi Ra Pas Bedarim 1.3دانلود رایگان نرم افزار Parsi Ra Pas Bedarim 1.3جایگزینی حروف فارسی به جای عربی با Parsi Ra Pas Bedarim
خیلی از مواقع در تایپ های خود ،مشاهده می کنید برخی از حروف عربی تایپ می شود ، با اینکه ویندوز شما دارای فونتهای فارسی می باشد. مثلا به جای تایپ حروف ' ی ' تایپ می شود  'ﻲ' یا برخی از حروف ها به صورت جداگانه تایپ می شود . این به این دلیل است که ویندوز شما کاملا فارسی نشده است!! یعنی می توان گفت با زبان عربی یا  فونت های عربی سازگاری دارد و مقداری هم که شما می توانید فارسی تایپ کنید به دلیل وجود برخی از فونتهای مشابه در زبانهای فارسی و عربی می باشد .اما با نصب نرم افزار Parsi Ra Pas Bedarim، زبان ویندوز شما کاملا فارسی شده و حروفهای عربی در آن نقشی ندارند همچنین ، این نرم افزار لیست کاملی از اسامی پارسی دخترانه و پسرانه را در اختیار شما قرار می دهد.

 نرم افزار فوق ،با در بر داشتن بیش از ۳۸۰۰ واژه ، به شما امکان پیدا کردن معادل پارسی کلمات عربی که به صورت رایج در گفتار و نوشتار از آنها استفاده می کنیم را می دهد.

از ویژگیهای نوین این نرم‌افزار در این نگارش می‌توان از کارایی های زیر یاد کرد :
- پیشنهاد واژه در هنگام باز شدن نرم‌افزار
- توانایی‌ گزیدن زبان از میان انگلیسی و پارسی‌ برای نمای نرم‌افزار(نه فرهنگ نامه)
- توانایی‌ گزیدن نمای برنامه از میان پوست های بسیار زیبا در ۶ گونه بر گرفته از نرم افزار آفیس ۲۰۱۰ و ۲۰۰۷
- نگاره‌های ایران(شهرها و همچنین کنداب پارس(خلیج پارس))
- جستجوی زندهٔ واژگان بگونه‌ای که میتوانید آنرا خاموش یا روشن کنید،این توانایی به شما این آزادی را میدهد تا همزمان با اینکه چیزی را می‌نویسید ،نرم‌افزار واژگان همسان با آن را از فرهنگ نامه برایتان به نمایش می‌گذرد.
- سبک و کم جا بودن نرم‌افزار که تنها به ۱۲ مگابایت از دیسک سخت نیازمند است.
- توانایی گزیدن دبیرهٔ نرم‌افزار(فونت)
- در بردارندهٔ همهٔ نامهای پارسی‌ دست بندی شده به دو گروه پسرانه و دختران

حجم نرم افزار:4.49kb
     پسورد فايل زيپ :es
دریافت رایگان نرم افزار
این صفحه را به اشتراک بگذارید

20 نظرات:

عضویت رایگان در خبرنامه

جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email: