اخبار مهم

امروز
  • نكات مهم
  • سايت فيلترشكن اختصاصي
  • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۱۰ مهر، ۱۳۹۰

اکانت وی پی ان امروز دهم مهرماه


سلام ، قبل از اینکه به مشاهده اکانت رایگان وی پی ان امروز بپردازید دونکته مهمی را که ارسال کردم با دقت بخوانید.
موضوع اول » به شما یک خبر خوش بدهم تا الان که من دارم این پست را ارسال می کنم ، پورتهای وی پی ان باز شده و همچنین اکانتها 80 درصد ازسرورها ،قابل دسترس هستند که به امید خدا تا فردا همه سرورها قابل استفاده هستند . 
موضوع دوم» برخی از بچه ها وقتی من اکانتی ارسال می کنم می گویند چرا کارنمی کند من قبلا در مورد این مورد توضیح داده ام همه سرور ها محدودیت ورود یوزر دارند یعنی مثلا یک از یک سرور فقط 500 نفر می توانند همزمان استفاده کنند و نفر 501 در هنگام اتصال با پیام تمام شدن اعتبار اکانت مواجع می شوند خوب برخی سرور ها به علت قدرت زیادی که دارند افراد بیشتری می توانند انلاین به سرور وصل شوند. سرورهای خارجی بیشتر از سرورهای ایرانی قدرت پذیرش افراد آنلاین را دارند . امیدوارم که تا فردا دو سرور انلاین دریافت اکانت از کشور امریکا هم قابل دسترسی باشند تا دیگر خیالم راحت شود.
 موضوع سوم » این اکانت های روزانه موقت هستند و من در تاریخ اعتبار آنها اطلاع کاملی ندارم شاید 24 ساعت عمل کند مگر اینکه از اکانتهای ویژه که یک ماه یا 10 روز به بالاتر را می توانم برای شما درج کنم پس در اکانتهای نیمروزی ارسال شده نیمی توانم در اعتبار زمانی آنها قولی دهم.

 اکانت رایگان وی پی ان امروز را مشاهده کنید.

متانسب با تمام سیستم عامل ها و به ویژه سیستم عامل های زیر
ســـــرور 2


USERNAME : free
PASSWORD : 2156
می توانید در پست قبلی کانکتشن را دانلود و یوزرنیم وپسورد را وارد کنید.

0 نظرات:

عضویت رایگان در خبرنامه

جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email: