اخبار مهم

امروز
 • نكات مهم
 • سايت فيلترشكن اختصاصي
 • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۰۹ مهر، ۱۳۹۰

دانلود رایگان نرم افزار RinjaniSoft Presto Transfer Ultimate

دانلود رایگان نرم افزار RinjaniSoft Presto Transfer Ultimate
انتقال فایل ،برنامه های گوناگون به یکدیگر
به کمک نرم افزار RinjaniSoft Presto Transfer، می توانید فایلهای خود را از برنامه های گوناگون به یکدیگرانتقال دهید. اگر به زبان ساده بخواهیم ، کاربرد این نرم افزار را توضیح دهیم ،می توان گفت : به طور مثال شما فایلی در نرم افزار اکسل ذخیره کرده اید و می خواهید به آن را  در برنامه فوتوشاپ قرار دهید ، درحالت عادی چنین کاری غیر ممکن است ، زیرا فرمتها با یکدیگر سازگاری ندارد . اما نرم افزار RinjaniSoft Presto Transfer Ultimate v3.29، به شما این امکان را می دهد تا عملی غیر ممکن را ممکن کنید !!! این نرم افزار با برنامه های معروفی را مانند :
Access- Eudora- Excel- Firefox- Internet Explorer- IncrediMail- Music- Photos- Opera- Outlook-  .... به ادامه مطلب مراجعه کنید.
Outlook Express- Palm Desktop- PhotoShop- PocoMail- PowerPoint-QuickBooks- Quicken- Skype- ThunderBird- Windows Calendar- Windows Live Mail- Windows Live Messenger- Windows Mail- Word- WordPerfect
پشتیبانی می کند.
تصویری از محیط نرم افزار را مشاهده می کنید:دانلود رایگان نرم افزار RinjaniSoft Presto Transfer Ultimate

محیط ساده نرم افزار باعث شده است روش کار با آن نیاز به دانش قبلی نداشته باشد ، از همه مهمتر حجمی کم نرم افزار RinjaniSoft Presto Transfer Ultimate، باعث شده است ، تا همه کاربران بتوانند آن را دانلود و در سیستم خود نصب کنند .
رایگان و رجیسترشده دانلود کنید.
حجم نرم افزار:1.70mb
منبع : www.essystem.blogspot.com
 پسورد فايل زيپ :es
  دریافت رایگان نرم افزار
  این صفحه را به اشتراک بگذارید

  0 نظرات:

  عضویت رایگان در خبرنامه

  جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
  Email:
  جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
  Email:
  جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
  Email: