اخبار مهم

امروز
  • نكات مهم
  • سايت فيلترشكن اختصاصي
  • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۰۵ آذر، ۱۳۹۰

جدیدترین سایت ارائه دهنده اکانت رایگان وی پی ان

سلام ، سایت freecavpn ، اگر یادتان باشد ، اولین سرویس ارائه دهند اکانت رایگان وی پی ان از کشور کانادا بود که بعد از مدتی از فعالیت خود خودداری کرد ، و سپس سایتهای دیگر جای این سرویس معرفی شد ند. اما به تازه گی سایتی شروع به فعالیت کرده است ، و اکانت رایگان وی پی ان ، هشت ساعته ارائه می دهد . دریافت اکانت از این سرور  با دیگر سرور ها  یک مقدار تفاوت دارد، و ظاهر سایت برای دریافت اکانت فرق کرده است ، برای مشاهده اکانت ابتدا وارد سایت شوید سپس  در 
همان ابتدای صفحه در سمت راست صفحه ابتدا کلمه عبور یا همان password نوشته شده است و در پایین صفحه که تقریبا به آخر صفحه هم نزدیک است قسمت چپ یوزرنیم وآیپی سرور را درج کرده است که شما وقتی یک بار کانکتشن را بسازید و آیپی ، یوزرنیم را وارد کنید دیگر نیاز نیست به پایین صفحه مراجعه کنید و در همان ابتدای صفحه ، سمت راست کلمه عبور یا پسورد را برداشت کنید .
جهت .ورود به این سایت برروی لینک سطر پایین کلیک کنید .

66 نظرات:

عضویت رایگان در خبرنامه

جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email: