اخبار مهم

امروز
 • نكات مهم
 • سايت فيلترشكن اختصاصي
 • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۳۰ آبان، ۱۳۹۰

اکانت رایگان vpn ،از سرویس sshour

سلام ، ابتدا تشکر می کنم از تک و تک ، شما دوستان خوبم که با نظرهای زیبا یی که ارسال کردبد ، جان تازه ای به من داده اید و باعث شده تا با یک انرژی  بیشتری نسبت به قبل به سوی اهدافم حرکت کنم .  انرژی می دهید es هم در جواب انرژی می دهد ! اکانت های رایگان سرور sshour را قبلا معرفی کرده ام ، اما یادتان باشد من در مورد تاریخ های اعتبار این اکانت ها حرفی نزدم چون حرفی نداشتم ! یعنی نمی دانستم اما طبق تحقیقاتی که داشتم و همچنین با توجه به اکانتهایی که سری قبل اعلام کردم هنوز که مدت زمان 28 روز از تاریخی که اولین بار من این اکانت را دریافت کردم ، اعتبار آن به پایان نرسیده و همه روزه وقتی تست می کنم  اکانت ارائه شده اعتبار دارد . به همین دلیل در یک قسمت از سایت sshour  ، من اکانت جدیدی مشاهده کردم که با اکانت های سری قبل تفاوت دارد بچه خدا ما را دوست دارد فکر کنم اکانت های اعلام شده از این سرور ماهیانه باشد !!!!! امیدوارم که  حدس من درست باشد ، اما یک ماه که مطمئنم چون برای اکانت قبلی که هنوز هم اعتبار دارد (البته تازه شاید قبل از اینکه من اکانت را مشاهده کنم تاریخ ارائه این اکانت ، بیشتر از این حرفها باشد ) ، در هرصورت شانس بزرگی اوردیم.
توجه داشته باشید» اکانت های زیر شاید از نظر یوزر یا پسورد تفاوتی با اکانت های سری قبل نداشته باشد اما از نظر سرور با یکدیگر تفاوت دارند .

IP- address:vpn4.sshour.com
Username: sshour
Password:freevpn
IP address:vpn5.sshour.com
Username: sshour
Password:fremont

IP address:vpn6.sshour.com
Username: sshour
Password:sanjose
می نویسم تا زمانی که هموطن من به حق خودش برسد.
موفق و سربلند باشید .  ESSYSTEM  0 نظرات:

  عضویت رایگان در خبرنامه

  جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
  Email:
  جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
  Email:
  جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
  Email: