اخبار مهم

امروز
  • نكات مهم
  • سايت فيلترشكن اختصاصي
  • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۱۱ آذر، ۱۳۹۰

وی پی ان رایگان از 5 سرور مختلف

 سلام ، اکانت امشب مربوط است به سرور ایران موزیک  و با 5 سرور جداگانه می توانید از این اکانت استفاده کنید . این یوزرنیم و پسورد را با همه ی سرور ها تست کنید ، فعال است تست کردم . اما چون سرور های اتصال به این اکانت 5 سرور می باشد و همچنین برخی از این سرور ها برای هر سیستم عامل ویندوز ایپی اختصاصی دارند ، به همین دلیل کانکتشن اتصال به این وی پی ان را ساختم وآیپی تمامی سرور ها در داخل یک کانکتشن قرار داده ام پس از  دانلود کانکتشن ، فایل را  از حالت فشرده ( zip) خارج کرده پس از اجرا  ابتدا سرور مورد نظر خودتان  را در لیست معین کنید وبا کلیک برروی گزینه ok اکانت را جایگزین کنید . 

من این پست را با اتصال به همین وی پی ان ارسال کردم تا خیالم از بابت فعال بودن اکانت راحت شود و در مورد مدت اعتبار اکانت باز هم می گویم اکانت هایی مانند سرور ایران موزیک و یا سرور هایی همانند این سرور اکانت های موقت ویا روزانه نام دارند حداکثر دو یا سه روز شاید هم یک روز اعتبار دارند .  

user name: iranian2music
password: 258963

آیپی سرور در داخل کانکتشن قرار داده ام دانلود کنید و فقط اکانت را وارد کنید.


83 نظرات:

عضویت رایگان در خبرنامه

جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email: