اخبار مهم

امروز
 • نكات مهم
 • سايت فيلترشكن اختصاصي
 • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۲۳ دی، ۱۳۹۰

ساخت اکانت اختصاصی وی پی ان، ده روزه

سلام ، امشب می خواهم سروری به شما معرفی کنم ، تا به راحتی با کمترین زمان ممکن اکانت وی پی ان اختصاصی برای خودتان  به رایگان بسازید . این اکانت ده روز اعتبار دارد و پس از ده روز می توانید آن را آپدیت کنید.
همانطور که می دانید مانند این سرور ها بسیار زیاد بوده است اما مشکلاتی از قبیل زمان صرف شده در ثبت نام و ... باعث شده است تا کمتر کسی به سمت این سرور ها برود . اما این سرو کاملا متفاوت می باشد و علت این تفاوت به شرح زیر می باشد:
 • ثبت نام و ساخت اکانت به مدت زمان کمتر از 5 دقیقه 
 • استفاده از اکانت از دوسرور جداگانه و پرسرعت ، آمریکا و انگلستان
 • مدت زمان ده روزه که نسبت به دیگر سرور ها بالاتر می باشد .
 • سرعتی بسیار استثنائی که با پروکسی های کشور ما سازگاری دارد .
  علاوه بر آن سرعت اتصال به دوسرور بسیار بالا بوده است . اما دوباره  به مشکل بزرگی و همیشگی استفاده از اکانت های ثبت نامی روبه رو می شویم ، واین مشکل آپدیت کردن اکانت می باشد ، همه این سرورها برای هر آدرس ایمیل یک اکانت می سازند و می توانیم گفت اصلا آپدیت نمی شوند و یکبار استفاده می شود زیرا کسی نمی تواند برای هر بار اتصال یک آدرس ایمیل بسازد.اما چند وقت پیش با ارسال پست ساخت ایمیل یکبار مصرف این مشکل را برای همیشه حل کردم ، پس شما دوستان ابتدا ایمیل یکبار مصرف بسازید و به کمک آن اکانت را دریافت کنید و پس از پایان ده روز دوباره با ساخت ایمیل یکبار مصرف دیگری می توانید اکانت خود را آپدیت کنید.
  شما می توانید قبل از دریافت اکانت ابتدا به این صفحه مراجعه فرمایید تا آموزش ساخت ایمیل یکبار مصرف را مشاهده کنید.
  در  ادامه مطلب علاوه بر آشنایی بیشتر با  سرور فوق می توانید روش دریافت اکانت رایگان وی پی ان را به صورت تصویری مشاده کنید.
  جهت ساخت اکانت وارد لینک زیر شوید:


  پس از باز شدن صفحه کادر ثبت نامی می بینید ، مانند تصویر زیر :

  دریافت اکانت رایگان وی پی ان اختصاصی ده روزه
  همانطور که مشاهده می کنید کافی است شما مشخصات خود را وارد کنید و پس از آن با کلیک کردن برروی دگمه submit اکانت خود را بسازید ،
  نکات بسیار مهم »
  نکته اول »» پس از کلیک برروی دگمه submit جهت دریافت اکانت به ایمیل خود وارد شوید و جزئیات اکانت را دریافت کنید ، بابت وارد کردن ایمیل یکبار مصرف هم نگران نباشید چون همانطور که در پست ارسالی این موضوع هم گفته شده بود ، به شما یک باکس موقت به مدت چند ساعت اختصاص داده می شود تا اگر از ایمیل ساخته شده استفاده کردید ایمیل های ارسال شده به شما را دریافت کنید و سرور فوق هم پس از پایان ثبت نام حداکثر تا 5 دقیقه جزئیات اکانت را به شما ارسال می کند.
  نکته دوم »» هر اکانت اختصاص به یک فرد دارد پس اکانت خود را به کسی ندهید زیرا دو کاربر همزمان نمی توانند از اکانت استفاده کنند اگر هم بشود با افت شدید سرعت روبه رو خواهید شد.
  نکته سوم »» همانطور که عرض کردم اکانت شما به ایمیل وارد شده در هنگام ثبت نام ارسال می شود ، اکانتی را که خودم ساختم و برای من سرور فوق ارسال کرده است را در سطر زیر مشاهده می کنید.
  Welcome Es

  Thanks for your interest in www.watchuktv.co.uk.

  Please find below details of your 30mins (On-Line) or 50Mb of data for UK and US VPN trial account.
  This account will remain active for 10 Days and then will be deleted.
  PLEASE NOTE THE FOLLOWING DETAILS, They will not be emailed or displayed again...

  Your username is: ########
  Your password is: ########
  Your time credit is: 600 secs
  Your data credit: 50Mb
  FOR SECURITY, LOG IN IS CASE SENSITIVE.
  PLEASE FOLLOW THESE GUIDES TO HELP SETUP YOUR CONNECTION.

  If you want to connect to the UK server the address is: vpn2.watchuktv.co.uk
  If you want to connect to the US server the address is: vpn5.watchuktv.co.uk

  Any questions or problems? Just send us an email at support@watchuktv.co.uk.

  Have fun and enjoy!

  Best regards,

  همانطور که در بالا مشاهده می کنید اکانت برای من ارسال شده است اما دو آیپی سرور جهت اتصال مشاهده می کنید ، هر دو ایپی یعنی سرور های آمریکا و انگلستان (دو خطی که به رنگ قرمز می باشد) برای اتصال به اکانت فوق کاربرد دارد و هرکدام که دوست داشتید می توانید در کانکتشن خود جای ایپی سرور وارد کنید .

  نکته چهارم »» در هنگام ثبت نام در کادرهای First - Last Name ،(اسم کوچک و بزرگ) را وارد می کنید این قسمت را  فقط برای ادامه دادن ثبت نام  ،انجام می دهیم ، 
  منظور این است ، بر خلاف دیگر سرور ها هیچ ارتباطی با اکانت ندارد و یوزرنیم و پس ورد نامی اختصاصی می باشد که سرور برای ما انتخاب می کند اما هر نام اختصاص به یک شخص دارد، پس در انتخاب اسم وقت خود را هدر ندهید.

  زیباترین آرزوها را برای آرزوهای زیبایتان ، آرزو می کنم .

  24 نظرات:

  عضویت رایگان در خبرنامه

  جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
  Email:
  جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
  Email:
  جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
  Email: