اخبار مهم

امروز
  • نكات مهم
  • سايت فيلترشكن اختصاصي
  • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۱۲ دی، ۱۳۹۰

سایتی جهت دریافت ، اکانت نامحدود ورایگان vpn

سلام ، سایت جدیدی را به شما دوستان معرفی می کنم ، جهت دریافت اکانت رایگان وی پی ان که اعتبار اکانت ارائه شده در این سایت صددرصد نامحدودد است و نیازی نیست پس از دوازده ساعت مجدد وارد سایت شوید و اکانت دریافت کنید ! 
سرور فوق ، سرعتی بسیار عالی و همچنین سازگاری کاملی با سیستم های مخابراتی در ایران دارد و از همه مهمتر علاوه بر استفاده در کامپیوترهای شخصی می توانید ،در موبایل هم می توانید استفاده کنید.
همین الان یک کانکتشن بسازید واطلاعات اکانتی را که در ادامه مطلب مشاهده می کنید وارد کنید و برای همیشه می توانید از اکانت فوق وارد اینترنت بدون فیلتر شوید .
جهت مشاهده آدرس سایت به ادامه مطلب مراجعه کنید.
در سطر زیر می توانید اکانت ارائه شده را مشاهده کنید و همچنین برای مشاهده این اکانت در سایت اصلی به آدرس http://www.freeiphonevpn.com  مراجعه فرمایید .
نکته » در هنگام ورود به سایت در پایین صفحه سمت چپ ،اکانتی مانند اکانت زیر مشاهده می کنید.

 
VPN Type : PPTP VPN
IP Server : freeiphonevpn.com
user name : freeiphonevpn
Password : apple

1 نظرات:

عضویت رایگان در خبرنامه

جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email: