اخبار مهم

امروز
  • نكات مهم
  • سايت فيلترشكن اختصاصي
  • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۱۳ بهمن، ۱۳۹۰

اکانت رایگان وی پی ان از سرور از فردا صدا

سلام ، ابتدا بابت سوالات بی شمار دوستان خوبم در نظرات که گفته بودند برخی از سرویس های وبلاگ و سایت هایی که معرفی کردم در هنگام دادن اکانت باز نمی شود باید عرض کنم ، در نظرات پاسخ داده ام اما باز هم اعلام می کنم ،چند روزی به علت نامعلومی تمامی سرور هایی که از کشور آمریکا تغذیه می شوند بسته شده اند و این قضیه هم در دریافت وی پی ان و هم در دریافت پروکسی صدق می کند ، es در تلاش هست که راه حلی برای این مشکل پیدا کند و حتما به شما اطلاع می دهد ، فعلا مجبور هستید از سرویسهایی که از سرور آمریکا پشتیبانی نمی شوند استفاده کنید نگران نباشید حل می شود .  فعلا هم در ادامه مطلب اکانت وی پی ان از سرور پرقدرت از فردا صدا را رایگان دریافت کنید تا به امید خداوند مشکل به وجود آمده حل شود.
قبل از اینکه اکانت را برای شما  ارسال کنم تست کردم و عتبار داشت ،اما در مورد مدت زمان اعتبار این اکانت به ما اعلام کردند سه روز می باشد.
User :fara3da

PassWord :  fara3da2012
 
IP SERVER: 50.115.119.138

IPSec Code : 123456789
موفق باشید.

41 نظرات:

عضویت رایگان در خبرنامه

جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email: