اخبار مهم

امروز
  • نكات مهم
  • سايت فيلترشكن اختصاصي
  • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۰۹ اردیبهشت، ۱۳۹۱

اکانت صددرصد دائمی و رایگان وی پی ان

سلام ، برخی از دوستان در ایمیل های خود خیلی از شرایط استفاده از وی پی ان ها شکایت داشتند ، و می گفتند "es چرا وی پی ان های ، دائمی دیگر نیست و فقط سرویس های دوازده ساعته قابل استفاده هستند و همچنین سرورهایی که قبلا معرفی کرده بودید و اکانت نامحدود ارائه می دادند دیگر قابل استفاده نیستند ؟"من کاری به سرویسهای آنلاین ندارم اما خیلی از سرویسهایی که من در گذشته معرفی کرده بودم و اکانت ثابت ارائه می دادند هنوز هم پس از یک ماه دوباره قابل استفاده شده اند اما باز من امشب سرویسی به شما معرفی می کنم ، کاملا نامحدود ورایگان می باشد . نام و ادرس این سرور کمی آشنا می باشد و قبلا شما به صورت دوازده ساعته یکبار اکانت وی پی ان از این سرور دریافت می کردید . اما با کمی تغیر درآدرس لینک ، این سرور به تازه گی اکانت نامحدود ارائه می دهد و در همین پست با گرفتن کامل اکانت برای همیشه از آن استفاده کنید و نیاز به آپدیت مجدد آن نیست . به  ادامه مطلب .....

سرور فوق از کشور  آمریکا می باشد که آدرس لینک ثابت این سرور به شرح زیر می باشد.

با مراجعه به لینک بالا اکانتی به شرح زیر مشاهده می کنید که این اکانت دائمی و صددرصد رایگان است و نیازی به دریافت اکانت نیست و با ساخت یک کانکتشن ساده می توانید برای همیشه از یک اینترنت بدون فیلتر ، کاملا رایگان استفاده کنید .

PPTP Server:  uspptp.hotfreevpn.com      Username:  free     Password:  1234

همانطور که عرض کردم همین الان یک کانکتشن بسازید و اکانت بالا را برای همیشه در آن قرار دهید تا از به حق خود یعنی 

موفق و سربلند باشید» essystem   

3 نظرات:

عضویت رایگان در خبرنامه

جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email: