اخبار مهم

امروز
  • نكات مهم
  • سايت فيلترشكن اختصاصي
  • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۱۶ خرداد، ۱۳۹۱

ارسال رایگان ایمیل در آینده

همانطور که خبر دارید ارسال ایمیل در زمان های آینده از سرویس های جی میل و یاهو همچنین هاتمیل امکان پذیر است ، اما برای فعال سازی این سرویس مفید باید به تنظیمات صفحه اکانت ایمیل خود رفته و این سرویس را فعال کنیم . اما تنظیم کردن سرویس ارسال ایمیل در آینده برای همه کاربران آسان نیست و بیش از 70 درصد از آنها امکان ارسال ایمیل در زمانهای آینده را ندارند . پس از اینکه خیلی از دوستان در ایمیل ها از من خواسته بودند این راه حلی مناسب برای این  مشکل به آنها معرفی کنم ، به فکر من رسید تنها روشی که برای همه کاربران راحت باشد  سایت یا سرویسی را معرفی کنم تا امکان ارسال ایمیل به زمانهای آینده امکانپذیر باشد. 
ارسال ایمیل به زمان آینده
این سایت دهها سال بعد، ایمیلی که امروز بزنید را به شما سر ساعت تحویل خواهد داد.تاریخی که میخواهید این ایمیل به دستتون برسد را مشخص کنید و هر چی میخواهید برای آینده خود بنویسید و در تاریخی که مشخص کردید نامه را دریافت کنید و ببینید در گذشته چه چیزهایی  می خواستید و در آینده به چه چیزهایی بدست آورده اید.
در ادامه مطلب آدرس لینک ورود به این سایت را مشاهده کنید.لازم به ذکر است ، این سایت از نظر امنیتی ، صددرصد تضمینی است و ذهنیت خود را راجع به سایتهای ویروسی جهت هک و همچنین اسپمر ها از این سایت  کاملا پاک کنید.
 
آدرس این سایت :

34 نظرات:

عضویت رایگان در خبرنامه

جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email: