اخبار مهم

امروز
 • نكات مهم
 • سايت فيلترشكن اختصاصي
 • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۰۴ شهریور، ۱۳۹۱

معرفی سایت جدید جهت دریافت اکانت رایگان- vpn

با سلام ، ابتدا به علت غیبتی که من در این دو ماه داشتم از همه شما عزیزان عذرخواهی می کنم ، البته طبق برنامه ریزی های انجام شده در یک سال گذشته این وبلاگ به صورت خودکار به روز رسانی می شود اما این بنده حقیر نزدیک به دوماه به علت اینکه در بند اسارت قرار گرفته و بابت راحتی شما هموطنان مجرم شناخته شده بودم !!! اما بی خیال این مشکلات دلیل بر این نبود که من کوتاه بیایم و همچنین از این مشکل بزرگتر مشکل دیگری هم برای بنده اتفاق افتاد  همین الان که برای شما عزیزان دارم پیام ارسال می کنم متاسفانه بعد از دوماه که در .... سپری می کردم با آزاد شدنم  با واقعه بسیار بدتری روبه رو شدم و این واقعه هم بدتر از این نبود که پدر بزرگوارم را از دست دادم ، با این شرایط روحی برای شما عزیزان دارم مطلب ارسال می کنم قبل از معرفی سایت جدید جهت دریافت اکانت رایگان ، یک عذر خواهی هم به دوستانی که با ارسال پیام و همچنین نظرات خود من را شرمنده کرده اند اما متاسفانه به علت دلایلی که عرض کردم نتوانستم جواب بدهم بدهکار هستم . دوستان es سعی دارد در این مدت کوتاه که معلوم نیست هر لحظه به اجبار از شما دوستانم فاصله بگیرم به صورت شبانه روز به برنامه نویسی قوی رجوع کنم تا به صورت خودکار (البته پیشرفته تر از قبل ) وبلاگ را هر ساعت به روزرسانی کرده تا دیگر به هدف خود یعنی اینترنت بدون فیلتر حق همه مردم ایران است برسیم . علاوه بر معرفی این سایت دو سرویس  دیگر جهت دریافت اکانت رایگان وی پی ان به صورت روزانه طراحی کرده ام و به امید خود از امشب قابل استفاده می گردد.
در ادامه مطلب با این سایت پرسرعت جهت دریافت اکانت رایگان وی پی ان آشنا شوید.

VPN رایگان خدمات میزبانی وب خدمات اینترنت ایمن
این سایت به  عنوان مورد اعتماد ترین ارائه دهنده اتصال VPN رایگان، با کیفیت بسیار بالا سرویس PPTP VPN ما میزبان کل کاربر دسترسی به وب برای تضمین و حفاظت از حریم شخصی کاربران، در صفر هزینه. دریافت رایگان VPN حساب خود را فورا در حال حاضر، آدرس ایمیل مورد نیاز، بدون ثبت نام مورد نیاز است. استفاده از آن را در خانه، در رایانه های عمومی، یا با کانون عمومی است. همیشه آزاد، امن، و SUPER FAST.
 
جهت ورود به این سایت استثنائی بر روی لینک زیر کلیک کنید. 

 اینترنت بدون فیلتر حق همه مردم ایران است.

 • سایتمنبع : essystem


  • نام شما :
   ايميل شما :
   نام دوست شما:
   ايميل دوست شما:

   76 نظرات:

   عضویت رایگان در خبرنامه

   جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
   Email:
   جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
   Email:
   جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
   Email: