اخبار مهم

امروز
  • نكات مهم
  • سايت فيلترشكن اختصاصي
  • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۰۱ بهمن، ۱۳۹۲

تغیر دادن ایپی با Mask My IP

سلام ، همیشه بحث تغیر دادن ایپی نا تمام مانده است . هرموقعه درباره تغیر دادن آیپی با نرم افزار صحبت کرده ایم واکنش هایی مانند : تغیر نمی دهد ، سرعت اینترنت کاهش می دهد و .... بله نمی خواهم این نظرات را نقص کنم اما دلیل کارنکردن یا بهتراست بگویم درست کارنکردن تمامی این نرم افزار ها فقط به دلیل این است نرم افزار را رجیستر شده دریافت نکرده ایم ، یا همان نسخه آزمایشی 30 روزه را نصب کرده ایم به همین دلیل با مشکلاتی همراه بوده است ، اما بنده نرم افزاری برای شما ارسال کرده ام همراه با فایل کرک جهت رجیستر کردن که دیگر این مشکلات را مشاهده نمی کنید . کافیست نرم افزار Mask My IP را نصب کنید و پس از فعالسازی فقط یکبار کلیک کنید ، آنگاه صفحه اصلی نرم افزارباز می شود که ایپی سرور شما را نمایش داده است سپس یک ایپی در پایین صفحه همراه با پرچم ان کشور (که به صورت اتوماتیک کشور امریکا نمایش داده شده است .) وجود دارد در کنار این ایپی سرور گزینه ای به نام HIDE IP وجود دارد کافیست یک بار برروی آن کلیک کنید و تمام است آیپی شما تغیر می کند و به هیچ عنوان در هنگام کانکت بودن در اینترنت ارتباط با ایپی جعلی قطع نمی شود . لازم به ذکر است این نرم افزار به شما این اجازه را می دهد که هر ده دقیقه یکبار آیپی خود را به صورت اتوماتیک تغیر دهید .
اما توضیحات من تمام نشده است بلکه شروع شده است ! هدف اصلی ES برای در اختیار گذاشتن این سرویس فقط جهت تغیر آیپی برای جلوگیری از هک شدن شما یا بهتر است بگویم مسائل امنیتی نیست . بلکه نکته  اصلی اینجا است شما می توانید بدون استفاده از پروکسی  سایت هایی مانند فیس بوک را باسرعتی دوبرابر باز کنید . شما هموطنان عزیز از موقعه ای که پورت های وی پن بسته شده است مجبور استفاده از پروکسی شده اید ، خوب مشکل استفاده از آنها هم این است سرعت اینترنت را تقریبا دوبرابر کاهش می دهد اما با تغیر ایپی خودتان دیگرنیازی نیست از پروکسی استفاده کنید به طور مثال با  ایپی جعلی امریکا با نرم افزار Mask My IP به اینترنت وصل شده اید یعنی می توان اینطور توصیف کنیم شما در واقع از کشور امریکا به شبکه جهانی اینترنت وصل شده اید خوب روشن است که در امریکا فیس بوک و دیگر سایتهای فیلتر نیست و ورود به آن بدون محدودیت است . به همین راحتی که توضیح دادم در کمتر از 5 ثانیه ایپی خودتان را تغیر دهید و بدون پروکسی وارد فیس بوک شوید.

اما جهت ورود به سایت های فیلتر شده چند نکته وجود دارد :

1- جهت وارد کردن آدرس وب سایت مورد نظرتان این تغیرات را وارد کنید » اگر جهت وارد شدن عادی به سایت youtube  به ادرس http://youtube.com مراجعه می کردید (منظور هنگام استفاده از پروکسی می باشد) بدون پروکسی آدرس https://youtube.com را وارد کنید این برای سایتی مانند YOUTUBE می باشد اما برای فیس بوک نیازی به این تغیر نیست بلکه سرور فیس بوک برای راحتی تمامی کاربران در تمام نقاط جهان به سرور  HTTPS://FACEBOOK.COM
تبدیل شده است .

2- تمامی مروگر ها از سرویس HTTPS پشتیبانی می شوند اما از نظر من مرورگری که بسیار راحت با این سرویس هماهنگ می شود مرورگر Maxthon 3 می باشد ، جهت دریافت رایگان این مرورگر برروی این لینک کلیک کنید.

3- خوب لازم به ذکر است اکثر سایت ها مشهور دنیا از سرویس HTTPS پشتیبانی می شوند مانند گوگل ، فیس بوک ، یوتوب و .... همچنین وبلاگ هایی که زیر مجموعه این سایت ها هستند مانند بلاگر اما برخی هم نیستند که شما به اجبار از پروکسی باید استفاده کنید.

تمامی این نکات از روی خواندن مقاله نوشته نشده است بلکه همه آن ها را شخص خودم تجربه کرده ام ، پس صددرصد تضمینی است و رعایت کنید ، اما یک کاربرد دیگر این نرم افزار این است اکثر دوستان پیام داده بودند در هنگام اتصال به فیلتر شکن ها مانند فیلتر شکدن ULTRASURF با مشکل مواجه می شوند و ارتباط قطع و وصل می شود ، اگر در ابتدا ایپی خود را تغیر دهید سپس از فیلتر شکن استفاده کنید این مشکل هم حل و سرعت اینترنت شما هم افزایش پیدا می کند دلیل این امر هم این است چون فیلتر شکن مورد نظرتان باید به ایپی ایران وصل شود خود به علت محدودیت هایی که وجود دارد این اتصال به صورت مداوم نبوده و قطع می شود ، اما با تغیر ایپی همانطور که در بالا هم توضیح دادم شما دیگر از سرور کشور ایران به شبکه جهانی وصل نیستید و فیلترشکن هم به ایپی که در رنج کشور ایران است وصل نمی شود طبیعتا هم جز ایران با دیگر ایپی ها هماهنگ تر است .

در آخر قبل از اینکه این نرم افزار کم حجم را رایگان دانلودکنید این امید را بدهم که بزودی می توانید بدون استفاده از پروکسی سایتهایی که از سرویس HTTPS هم پشتیبانی نمی شود می توانید بدون فیلتر وارد شوید/
سایت سازنده این نرم افزار هم لینک دانلود را رایگان درسایت خودش قرار داده است اما نرم افزار را 30 روزه دریافت می کنید ، درواقع همان مشکلات همیشگی به وجود می آید ، با اینکه خود نرم افزار سیستم اپدیت روزانه دارد اما باز لینک سرور اصلی را هم قرار دادم فقط جهت فعالسازی نرم افزار از فایل کرک نرم افزار که در لینک بالا همراه با نرم افزار دانلود می کنید استفاده کنید.


از همه هموطنان عذر خواهی می کنم لینک دانلود را مستقیم قرار ندادم دلیل این کارم هم این است که در 4 سال به من ثابت شده برای من در سرور ایران هیچ امنیتی وجود ندارد و امکان دارد لینک دانلود حذف شود ، و شما دوستان شاید در روزها یا ماه های اینده بخواهید این نرم افزار را دانلود کنید با لینک حذف شده روبه رو شوید. دوستانی که از همراهان قدیمی ESSYSTEM  هستنند یادشان می آید که 3 سال پیش سرورهای پارس تولز و پرشین وبلاگ چگونه نزدیک به 300 لینک دانلود این وبلاگ را حذف کردند و بهتر بگویم 300 پست را خراب کردند که مجبور شدم شبانه روز بنشینم و دوباره لینک های دانلود را باز سازی کنم.

2 نظرات:

عضویت رایگان در خبرنامه

جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email: