اخبار مهم

امروز
  • نكات مهم
  • سايت فيلترشكن اختصاصي
  • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۱۶ اسفند، ۱۳۹۲

معرفی سرویس جدیدGOOGEL-URL-SHORTERL

کوتاه کردن رایگان لینک با سرویس جدیدی از گوگل 

بلند بودن آدرس برخی از لینک ها مخصوصا لینک های فارسی  همیشه مشکل بزرگی برای ما بوده است ، مخصوصا در مواقع معرفی آنها به دیگران ، و همچنبن سرویس های متعددی جهت کوتاه کردن لینک وجود دارد ، اما همیشه نگران این بوده ایم که آدرس لینک ما تا چه زمانی فعال است یا بهتر است بگویم نگران نا محدود بودن سرویس مورد نظر بودیم و درنتیجه یک زمانی که خودمان در جریان نیستم و آدرس لینک کوتاه شده ما غیر فعال شده است . اما به تازه گی شرکت گوگل سرویسی رایگان ارائه داده است و شما می توانید لینک هایی که بلند می باشند با یک کلیک کوتاه کنید ، استفاده تمامی کاربران جهان از این سرویس رایگان می باشد و دیگر نگرانی ها قبل را نداشته باشید .


0 نظرات:

عضویت رایگان در خبرنامه

جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email: