اخبار مهم

امروز
  • نكات مهم
  • سايت فيلترشكن اختصاصي
  • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۲۹ فروردین، ۱۳۹۳

عبور از فیلتر با نرم افزار Auto Hide IP


سلام ، امروز می خواهم روش عبور از فیلتر با نرم افزاری به شما آموزش بدهم که وقتی در گوگل جستجو می کنیم ، به آسانی لینکهای دانلود بسیاری از آن یافت می شود که همه با فایل کرک نرم افزار بدون فیلتر دانلود می شود ، اگر سیستم فیلترینگ مخابرات ، می دانست که این نرم افزار  کبریت بی خطر نیست و فقط برای مخفی کردن سطحی ایپی کاربرد ندارد ، به این راحتی ،اجازه دانلود نمی داد ، البته بعد از ارسال این پست هرچه سریعتر باید دانلود کنید زیرا مطمئنم که در چند روز آینده لینک دانلود این نرم افزار فیلتر می شود ، و از تمامی دوستانی که باعث می شوم که یکی از پست های پر بازدیدشان فیلتر می شود عذر خواهی می کنم ، چون سایت های زیادی هستند که حتی یک لینک دانلود آنها غیر قانونی نیست و اگر چنین چیزی پیش بیاید خودشان لینک مورد نظر را حذف می کنند ،
حالا باید لینک دانلود نرم افزار Auto Hide IP را حذف کنند زیرا این نرم افزار بیشتر از یک نرم افزار مخفی کردن سطحی ایپی کاربرد دارد . در این پست می خواهم به شما عبور از فیلتر با این نرم افزار را آموزش بدهم . اگر کسی توانست سرور وی پی انی پیدا کند که سرعت ان حتی برابر با سرعت Auto Hide IP باشد من به او جایزه می دهم ، عرض کردم وی پی ان که تقریبا یک سالی است در ایران بسته شده است چه برسد به پروکسی امتحان کنید اگر باورتان نمی شود.
در ابتدا نرم افزار را به وسیله لینک های دانلودی که در پایان پست قرار دادم به رایگان دانلود کنید ، پس از نصب نرم افزار آن را اجرا کنید، پس از اجرا کادری باز می شود که سه آیتم در سمت راست محیط نرم افزار است، آیتم choose ip country وجود دارد که با کلیک بر روی آن پنجره ای جدید باز می شود ، که لیستی از نام کشورها قرار دارد که شما ایران را انتخاب کنید ، سپس برروی ایتم اول که فرمان مخفی کردن ویا عوض کردن آیپی اصلی شما می باشد کلیک کنید . اگر عملیات با موفقیت انجام شده باشد پنجره نرم افزار مانند تصویر زیر می باشد.

عبور از فیلتر با نرم افزار Auto Hide IP

چند نکته بسیار مهم :
هنگامی که ایپی را تغیر می دهید خودبه خود در تنظیمات پروکسی مرورگر های Mozilla Firefox ، Safari و همچنین Internet Explorer قسمت ایپی و پورت طبق نرم افزار تغیر می کند ، اما در اینجا شما فقط می توانید از پورت SSL یا همان HTTPS استفاده کنید یعنی سایتهایی مانند فیس بوک و یا یوتوب که امکان بازشدن آنها با پسوند // HTTPS: باز می شود اما سایتهایی که ویژه گی SSL یا HTTPS ندارند باز نمی شود شما برای اینکه بتوانید همه سایت ها را باز کنید به قسمت تنظیمات مرورگر خود بروید (بارها چگونگی وارد شدن به تنظیمات مرورگر ها را توضیح دادم دیگر خسته شدم اگر مشکلی داشتید در وبلاگ جستجو کنید ) و تغیراتی جزئی بدهید . همانطور که عرض کردم این روش با تمامی مرورگر ها سازگاری دارد اما پیشنهاد می کنم از مرورگر Mozilla استفاده کنید برای وارد شدن به قسمت تنظیمات مرورگر موزیلا در ایتم های بالای پنجره مرورگر ایتم tools را انتخاب کنید سپس به قسمت options بروید ، در این قسمت پنجره ای جدید باز می شود که در بین آیتم های بالا شما باید بر روی آیتم advanced کلیک کنید تا آیتمی های جدیدی باز شود که شما باید وارد ایتم network شوید حالا در صفحه ای که باز شده است آیتم connection را مشاهده می کنید که در کنار آن گزینه settings قرار دارد برروی روی settings کلیک کنید تا پنجره جدیدی باز شود حالا اگر ایپی شما با موفقیت تغیر پیدا کرده باشد. پنجره تنظیمات پروکسی مرورگر شما به شکل زیر می باشد:

عبور از فیلتر با نرم افزار Auto Hide IP

همانطور که در تصویر بالا ملاحظه می کنید گزینه use this proxy server for all …. تیک خورده است و به این معنی است به مرورگر دستور داده شده است در  تمامی پروتکل ها از پروکسی داده شده استفاده شود که به صورت اتوماتیک نرم افزار فقط دو قسمت http proxy و ftp proxy را فعال کرده است که با زدن تیک گزینه use this proxy server for all …. تمامی پروتکل ها از پروکسی فوق پیروی می کنند و شما می توانید تمامی سایت ها را باز کنید ، در دیگر مرورگرها هم به این شکل است یعنی وقتی به قسمت تنظیمات می روید تیک گزینه use this proxy server for all ….   را بزنید تا همه پروتکل ها از پروکسی تعریف شده پیروی کنند.
حالا بروید یک سایت را باز کنید تا ببینید اصلا متوجه می شوید از پروکسی استفاده کرده اید .
نکته 2: پروکسی ها دیگر کشور ها فقط از پروتکل https را بدون فیلتر می کنند و شما نمی توانید حتی با تغیر دادن تنظیمات وارد همه سایت ها شوید به همین دلیل ابتدا گفتن از پروکسی ایران استفاده کنید .
نکته 3 : در ابتدا ایپی را با کشوری که نرم افزار به صورت پیش فرض قرارد داده است (که معمولا از کشور امریکا و یا انگلستان است ،انتخاب می کند.) تغیر دهید سپس به ایپی ایران تغیر دهید چون ایپی اولیه شما از ایران است بخواهید دوباره به ایران تغیر دهید مشکل است.
نکته 4 : حتما پس از نصب نرم افزار قبل از اجرا ان فایل کرک یا patch را نصب کنید تا نرم افزار رجیستری شود زیرا نسخه رایگان آن امکان تغیر ایپی به تمام کشور ها را نمی دهد و فقط به کشور امریکا می توان تغیر داد که در بالا توضیح دادم شما باید به ایپی جعلی از ایران وصل شوید.
نکته 5 : اگر پس از انتخاب کشور ایران گزینه تغیر ایپی را کلیک کردید در بار اول یا دوم به ایپی ایران تغیر پیدا نکرد دو یا سه مرتبه کلیک کنید تا ایپی از امریکا به ایران تغیر پیدا کنید ؛ اگر می گویم از امریکا به ایران چون گفتم ابتدا ایپی را به کشوری که نرم افزار به صورت پیش فرض که همان امریکا است تغیر دهید سپس کشور ایران را انتخاب و گزینه تغیر ایپی را کلیک کنید.
خوب امیدوارم کسی مشکلی نداشته باشد من که همین الان دارم با همین روش برای شما پست ارسال میکنم چون می دانید حتی من امکان ارسال پست هم بدون فیلتر شکن ندارم !

اما لینک های دانلود نرم افزار Auto Hide IP ، همانطور که در ابتدا عرض کردم در حال حاضر نرم افزار Auto Hide IP را بدون فیلتر در گوگل جستجو کنید همراه با فایل کرک می توانید به راحتی دانلود کنید اما فکر نکنم این وضعیت همیشگی باشد .
شما می توانید نرم افزار را بصورت رایگان همراه با فایل کرک از لینک زیر رایگان دانلود کنید .

دریافت رایگان نرم افزار Auto Hide IP

اما در سرور اصلی که شرکت سازنده این نرم افزار است ، هم می توانید جدیدترین ورژن را دریافت کنید اما بدون فایل کرک می باشد یعنی ورژن free می باشد .
جهت وارد شدن به لینک اصلی نرم افزار Auto Hide IP کلیک کنید.

اگر ورژن جدیدتری از این نرم افزار را می خواهید با فایل کرک رایگان دانلود کنید همین الان به گوگل بروید و جستجو کنید بسیار زیاد می باشد زیرا در حال حاضر قبل از اینکه من این اموزش را ارسال کنم از این نرم افزار بعنوان یک نرم افزاری جهت تغیر سطحی ایپی استفاده می شود .

زیباترین آرزوها را برای آرزوهای زیبایتان ارزو می کنم.

موفق و سربلند یاشید»  essystem0 نظرات:

عضویت رایگان در خبرنامه

جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email: