اخبار مهم

امروز
  • نكات مهم
  • سايت فيلترشكن اختصاصي
  • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۳۱ اردیبهشت، ۱۳۹۳

سایتی جهت دریافت پروکسی صددرصد تضمینی

سلام ، سایتی به شما می خواهم معرفی کنم که اکانت پروکسی رایگان عرضه می کند ، شاید از این نوع سرویس ها بسیار زیاد باشند اما خدمات ارائه شده از این سایت با دیگر سایت ها تفاوت دارد زیرا ویژه گی های زیر را دارد :
- لیست ارائه شده ثانیه به ثانیه آپدیت می شود .
- اکانت هایی که غیر فعال یا بهتر است عرض کنم فیلتر شده اند در لیست مشخص می شود تا کاربر نیاز به تست اکانت نداشته باشد به در سریع ترین زمان از پروکسی فعال استفاده کند .
- در لیست پروکسی های ارائه شده امکان انتخاب اکانت از کشورهای مختلف را دارد .
- امکان انتخاب پورت مورد نظر را دراختیار کاربران قرار داده است یعنی شما می توانید برای شماره پورت مورد نظرتان ایپی دریافت کنید.
سرعت سرویس هم فوق العاده است و با همه مرورگر ها سازگاری کامل را دارد . در ادامه مطلب با این سایت بیشتر آشنا شوید.
 قبل از ورود به سایت فوق و دریافت اکانت به نکات زیر توجه کنید:

1- در جدول ارائه شده اکانت ها به ترتیب زمان دسته بنده شده است ، پس اولین اکانت را انتخاب کنید اما اگر دیدید با سرور یا بهتر است ایپی سرور اصلی شما به طور کامل سازگاری ندارد ایپی های دیگر را انتخاب کنید ، اما من که با اولین اکانت بسیار راحت توانستم کار کنم.

جهت ورود به سایت ارائه دهنده اکانت پروکسی کلیک کنید.

0 نظرات:

عضویت رایگان در خبرنامه

جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email: