اخبار مهم

امروز
 • نكات مهم
 • سايت فيلترشكن اختصاصي
 • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۰۲ آبان، ۱۳۹۰

دریافت اکانت رایگان vpn از سرو ر Artofping

دریافت وی پی ان رایگان  سه و 5 روزه با قابلیت آپدیت مجدد.
امشب یک سرور جدید و پرسرعت جهت دریافت وی پی ان رایگان سه و 5 روزه را ، به شما معرفی می کنم . با استفاده از استفاده از  این سرویس دیگر نباید نگرانی این را داشته باشید که ، کاربران زیادی همزمان آنلاین می شوند ویا به هردلیلی شما نمی توانید از آن استفاده کنید!!!. علت این این است که دریافت وی پ ان رایگان از شرکت artofping ، برابر است با دریافت وی پی ان اختصاصی رایگان  است ، زیرا برای هر فرد یک اکانت اختصاصی ، اختصاص داده می شود . جالب اینجا است که اصلا نیاز به ثبت نام جهت دریافت اکانت از این سرور نیست این شرکت دارای 3 سرور بسیار قدرتمند و امن بوده که هر کدام از این سرورها دارای یک نرم افزار کم حجم می باشند که با نصب هر کدام از این نرم افزارها، کاربر می تواند از آن سرور استفاده کند.   
معرفی سرور ARTOFPING جهت دریافت VPN

جهت مشاهده آموزش تصویری دریافت اکانت و استفاده از این سرور به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

به طور کلی کاربر با نصب یکی یکی و به ترتیب نرم افزار های مربوط به 3 سرور، می تواند در مجموع، 11 روز از سرویس قدرتمند و بدون محدودیت حجمی این شرکت استفاده کند.

نگران روش استفاده از این وی پی ان نباشید زیرا من آموزش تصویری روش استفاده از آن را برای شما ارسال کردم و همچنین سه نرم افزار جهت اتصال به این وی پی ان را خود از سایت اصلی دانلود کردم اما باز دوست داشتید خوتان می توانید شخصا در سایت اصلی رایگان دانلود کنید . ( در فایل آموزشی آدرس سایت اصلی را نوشته ام )

نکته اول »»  اگر الان گفتم سه نرم افزار به این فکر فرونروید این وی پی ان نیست در واقع یک فیلترشکن است ، خیر بلکه شما استفاده کنید از سرعت اینترنت خودتان متوجه می شوید که زود قضاوت کرده اید ، این نرم افزار فقط به جای کانکتشن دستی که من و شما درست می کنیم قرار گرفته است اما با تفاوت بزرگی که دیگر با مشکل تنظیم نبودن کانکتشن روبه رو نمی شویم.

نکته دوم »» فایل را دانلود کردید و از حالت zip  در بیاورید شما دو فایل مشاهده می کنید که یک فایل به نام help  و یک فایل هم به نام Setup مشاهده می کنید ، فایل setup ، سه نرم افزاری جهت اتصال به وی پی ان است و اما فایل help که همان فایل آموزشی می باشد را باز کنید در داخل پوشه دو فایل که یکی با پسوند PNG  ، یا همان تصاویر و دیگری هم با پسوند htm یا همان صفحات وب است مشاهده می کنید شما در داخل همان فایل help  ،  باز کنید و آن را از پوشه help خارج نکنید ، دلی این کار هم این است که شما اگر دوفایل تصویر و صفحه help  را از هم جدا کنید ، صفحه وب  عمل نمی کند.
( حتما در این شاخه صفحه ذخیره شده را باز کنید.)
  63 نظرات:

  عضویت رایگان در خبرنامه

  جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
  Email:
  جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
  Email:
  جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
  Email: