اخبار مهم

امروز
 • نكات مهم
 • سايت فيلترشكن اختصاصي
 • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۰۷ آذر، ۱۳۹۰

وی پی ان یک ماهه صددرصد رایگان

امشب سایتی به شما معرفی می کنم که فقط کافی است یک آدرس ایمیل وارد کنید و در همان لحظه بدون اینکه به درون حساب ایمیل خود بروید اکانت را دریافت کنید ، مدت زمان اعتبار این اکانت یک ماه است ، اما با اضافه شدن سرویس های ،ارسال ایمیل جعلی وساخت ایمیل مجازی دیگر نگران این نیستید بعد از یک ماه باید آدرس ایمیل دیگری برای دریافت اکانت وارد کنید ، و به راحتی می توانید حتی بیش از 20 آدرس ایمیل ،اکانت دریافت کنید  و با توجه به مدت زمان اعتبار هر اکانت که یک ماه است ، یک  سال اکانت وی پی ان شما تضمین شده است  !! همچنین ، آموزش روش دریافت اکانت از سرور vpn-ip ، همراه با معرفی ، این سرور استثنائی ارسال شده است .
جهت دریافت اکانت برروی  این  لینک کلیک کنید .
پس لز باز شدن صفحه فرمی مانند شکل زیر مشاهده می کنید .

SECURE ORDERING FORM 

Your country:
Email Address:    
You have read and agree with Terms and Conditions  
Please enter the answer to the math question below:

فکر نکنم دیگر نیازی به توضیح نباشد، فرم  بالا را پر می کنید و در آخر دگمه subscribe را کلیک می کنید ، پس از چند ثانیه اکانت ظاهر می شود که یوزنیم اکانت همان یوزر ایمیل شما می باشد .
کار تمام است و فقط نیاز به کانکتشن دارید که کانکتشن استفاده از این اکانت در همان صفحه که اکانت را دریافت می کنید ، می توانید دانلود کنید که برای اینکار کافی است برروی here کلیک کنید پس از مدت زمان شش ثانیه یک کانکتشن که به شکل یک نرم افزار است دانلود می کنید ، نرم افزار را نصب کنید و پس از نصب ،به طور خودکار کانکشنی به نام vpntool در لیست کانکتشن های ویندوز اضافه می شود . 
کار شما تمام شده است می توانید کانکتشن vpn tool را باز کنید و یوزرنیم و پسورد دریافت شده را وارد کنید و از یک اینترنت بدون فیلتر کاملا رایگان استفاده کنید .


  نام شما :
  ايميل شما :
  نام دوست شما:
  ايميل دوست شما:

  11 نظرات:

  عضویت رایگان در خبرنامه

  جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
  Email:
  جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
  Email:
  جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
  Email: