اخبار مهم

امروز
  • نكات مهم
  • سايت فيلترشكن اختصاصي
  • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۲۳ بهمن، ۱۳۹۰

لینک بدون فیلتر دریافت اکانت وی پی ان

سلام ، با بسته شدن بیشتر ،  سایت های ارائه دهنده اکانت وی پی ان و پروکسی رایگان به این فکر افتادم که حداقل این امکان را فراهم کنم تا شما بتوانید بدون فیلتر، از اکانت های سه سرور که در حال حاضر فعال هستند استفاده کنید . 
در پست های قبلی آدرس 5 سایت را به شما معرفی کردم که در حال حاضر فعال هستند و شما می توانید اکانت رایگان وی پی ان دریافت کنید . همانطور که در جریان هستید دوسایت معرفی شده اکانت سی دقیقه ای ارائه می دهند اما سه سایت دیگر اکانت هایی نامحدود ارائه می دهند اما چون تعداد اکانت ها زیاد هستند و برخی از آنها هم  هر چند روز یکبار عوض می شوند (البته این اتفاق همیشگی نیست و برخی اوقات تغیر می کنند) ، و از همه مهمتر با استفاده پشت سرهم ،  یک سرور برخی اوقات سرور اینترنتی شما با کانکت شدن با سرور مورد نظر با نمایش در آوردن پیغام خطای no registry...جلوگیری می کند و چون سایتهای ارائه دهند اکانت ، به علت پایین نیامد سرعت  به تعداد زیادی اکانت ارائه می دهند ، شما مجبور هستید دوباره به سایت مورد نظر خود مراجعه کنید و کلمه عبور ویا پسورد را تغیر دهید در چنین مواقعی سخت است یک فیلترشکن و یا هر ترفندی پیدا کرد تا سایت فیلترشده مورد نظر شما یعنی همان سایتی که اکانت ارائه می دهد باز کنیم و اکانت را تغیر دهید . 
در اینجا می توانید از سرویس جدیدی استفاده کنید و  اکانت های ارائه شده در سه سرور فوق را  به راحتی وبدون فیلتر دریافت کنید .

شما می توانید اکانت های سه سایت زیر را در این سرویس رایگان و بدون فیلتر دریافت کنید:
مانند همیشه برای استفاده از این سرویس شما می توانید فایلی را که در سطر زیر می باشد دانلود کنید ، پس در دریافت فایل که یک صفحه وب می باشد ، آن را باز کنید ، آنگاه به صورت اتوماتیک مرورگر شما صفحه وب را باز کرده و محتوا ویا اکانت های ارائه شده در آن سایت را به شما نمایش می دهد.

بعد از باز کردن صفحه شما   سه کادر پشت سرهم مشاهده می کنید که هرکدام محتوا ویا اکانت های  یک سایت را نمایش می دهد .اما نکته اصلی این است این سایتها بدون فیلتر می باشند یعنی شما هر موقع برروی لینک ویا صفحه وب کلیک کنید اکانت های موجود در این سایتها را بدون فیلتر دریافت می کنید.
امید وارم این سرویس برای شما مفید قرار گیرد.


دانلود صفحه وب مجازی

38 نظرات:

عضویت رایگان در خبرنامه

جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email: