اخبار مهم

امروز
  • نكات مهم
  • سايت فيلترشكن اختصاصي
  • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۲۱ بهمن، ۱۳۹۰

معرفی بهترین سایت های ارائه دهنده پروکسی های ساکس

همه شما در جریان ،  قطع شدن سرورهای دریافت اکانت رایگان وی پی ان و پروکسی های ساکس  هستید.فعلا طبق اخرین پستی که es ارسال کرده ام ، چهار سایت هستند می توانید اکانت وی پی ان دریافت کنید .  ایتهایی فعال ارائه دهنده  پروکسی ساکس بسیار زیاد هستند اما همه آنها کار نمی کند ویا بهتر است مانند" یک دوست خوب که درنظرات نوشته است حدود 90 درصد کارنمی کنند " توصیف کنیم . در این پست چهار سرور  جدید از سایت های ارائه دهنده "پروکسی های ساکس" می خواهم به شما معرفی کنم ، و همچنین در مورد سایتهای آنلاین پروکسی چکر وروش استفاده از آنها را به صورت تصویری آموزش داده ام ، همچنین  نرم افزار های پروکسی  چکر صحبت کنم تا شما بتوانید حداقل به صورت کلی تمامی آیپی و پورتهای ارسال شده از سایت های ارائه دهنده پروکسی را بوسیله این ابزار چک و از صحت آنها با خبر شوید، تا دیگر نیاز نباشد تک و تک  آنها را در مرورگر خود تست کنید.
به ادامه مطلب مراجعه فرمایید:
سایت های ارائه دهنده "پروکسی های ساکس" در زیر آمده است:آدرس سایت های ساکس پروکسی
لینک ورود
لینک ورود و بدون فیلتر
Freeproxylists.com
Spys.ru
Proxies.my-proxy.com
-

تست ساکس پروکسی ها :
مشاهده می کنید تمامی سایت های ارائه دهنده پروکسی ساکس ایپی و پورتهایی  ارائه می دهند که طبق آموزش استفاده از اکانت های پروکسی باید با مرورگر خود سازگار کنیم.
و همچنین می دانید تمامی این آیپی ، پورتها با کشور ایران سازگاری ندارد و به طور معمول شما باید تک و تک این ایپی پورتها را امتحان کنید ، اما برخی سایتهایی هستند به شما این امکان را می دهند لیستی از ایپی و پروتهای مورد نظر خود را به صورت آنلاین تست کنید و از صحت و فعال بودن اکانت خود اطمینان حاصل نمایید و سپس از آنها استفاده کنید.
سایت های تست آنلاین "ساکس پروکسی" در زیر آمده است:آدرس سایت های تست آنلاین ساکس
لینک ورود
لینک ورود و بدون فیلتر
Sockslist.net
Checker.freeproxy.ru

 در این قسمت می خواهم روش استفاده از  سایت های تست آنلاین "ساکس پروکسی" به صورت تصویری ، آموزش دهم .
آموزش زیر طبق استفاده از سایت Sockslist.net ، داده شده است
 پس از پیدا کردن ، ایپی و پورت سالم یا فعال می توانید آن را طبق آموزش داده شده در این صفحه در مرورگر خود وارد و از یک اینترنت بدون فیلتر کاملا رایگان استفاده کنید.

56 نظرات:

عضویت رایگان در خبرنامه

جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email: