اخبار مهم

امروز
  • نكات مهم
  • سايت فيلترشكن اختصاصي
  • سرويس هاي آنلاين امروز
سرویس ارسال ایمیل جعلی صددرصد رایگان و تضمینی فعال شد.
اكانت هاي نامحدود وي پي ان دائمي مي باشد و كافيست يك كانكتشن بسازيد و اكانت را يكبار وارد كنيد ديگر نيازي نيست دوباره آپديت شود.
قبل از استفاده از دریافت اکانت رایگان وی پی ان از سرویس های مورد نظر حتما وارد این لینک شوید و آموزش های داده شده جهت استفاده از سرویس ها را مطالعه کنید.
هر یک از شما عزیزان می توانید یک سایت اختصاصی فیلتر شکن داشته باشید ساخت یک سایت پرقدرت فیلترشکن کاملا رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دسترسی آسان

۱۷ بهمن، ۱۳۹۰

معرفی سایتی جدید جهت دریافت اکانت رایگان vpn

سلام ، از همه اوضاع به خدا اطلاع دارم ، از باز نشدن تمامی سایتهای ارائه دهنده اکانت رایگان وی پی ان و همچنین پروکسی و سوکت 5 ،4  و ... همچنین سرویس های این وبلاگ هم فعال نیست ، اما من هم بیکار نبودم به خدا ، تا الان داشتم جستجو می کردم به خدا بیش از هزار ایمیل به مدیران ،سرور های فوق داده ام اما ... من همیشه در این شرایط به جای نا امیدی ، سخن یکی از معلم های خودم را به یاد می آورم ، که می گفت : یک مورچه  اگر هزار بار هم دانه ای که بلند کرده است به زمین بی افتد باز آن دانه را بر می دارد تا به لانه خود ببرد ، من هم می خواهم مورچه شوم !!!!  بله پشتکار و کوشش خودم  را مثل مورچه می کنم ونیاز به هیکل بزرگ ندارم من خسته نشدم و ادامه می دهم ،  و به امید خدای مهربانم به موفقیت می رسم . شاید فکر کنید خیلی با دست پر آمده ام که این همه کری می خوانم (البته از نظر شما ) نه زیاد هم با دست پر نیامدم اما می آیم ، و این پیام هم به کسانی می دهم که در ایمیل های خود می نویسند " es چی شد ؟؟؟؟ دیدی ... " من تا آخرش هستم ، شما هم  به جای  حرف زدن بنویسید ، هدف کری خواندن نیست چون برای من افت دارد اما اگر مردی قلم بردار بنویس و من می نویسم و فقط همین ، همین ، همین .......
بچه ها فعلا یک سایت جدید به شما معرفی می کنم اکانت رایگان وی پی ان پر سرعت ارائه می دهد اما  مدت زمان اعتباراکانت های ارائه شده در این سایت زمان زیادی نیست فقط نیم ساعت است و دوباره باید جهت دریافت اکانت جدید وارد سایت شوید ، ولی در این اوضاع بد نیست آدرس این سایت را هم داشته باشید ، علاوه بر آن سایتهایی که در حال حاضر فعال هستند و شما می توانید اکانت دریافت کنید در ادامه مطلب همراه با آدرس سایت جدید ، جمع آوری کرده ام و می توانید مشاهده کنید .
جهت ورود به سایت جدید می توانید برروی لینک زیر کلیک کنید :
essystem » کلیک کنید .

اما در حال حاضر سایتهایی که فعال هستند و تقریبا به غیر از یک سایت اکانت های نامحدود زمانی ارائه می دهند یعنی نیاز نیست جهت آپدیت کردن اکانت دوباره وارد سایت شوید ، در جدول زیر مشاهده می کنید.
اینترنت بدون فیلتر حق همه مردم ایران است .


freevpntoday.com
Vpnour.com
sshour.com
Freevpn.be
به امید دیدار »» essystem

111 نظرات:

عضویت رایگان در خبرنامه

جهت دریافت سایت فیلترشکن در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت دریافت کد آپدیت آنتی ویروس نود 32 در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email:
جهت عضویت در گروه es و دریافت بدون فیلتر ، تمامی پست ها   در ایمیل ،پس از ثبت نام به آدرس ایمیل خود وارد شوید و لینک فعالسازی را کلیک کنید.
Email: